TR | ENG | DE | FR| ESP

KİRALIK SİSTEMLER

Garden Cottage

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Maxiflex Basic

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Maxiflex Emporium

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Polygonal

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Stradome

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Uniflex

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Kiralık sistemlerimiz;

  • Modüler,
  • Esnek,
  • Rahat Taşınabilir,
  • Düşük Maliyetli,
  • Hızlı kurulabilen,
  • Emniyetli ve
  • Çevre Dostu olarak tasarlanan, değişik amaçlı ihtiyaçlarınıza göre adapte edilebilen sistemlerdir.

Düğün, sünnet, açılış, bahar şenliği, konser, festival gibi etkinliklerde, ulusal ya da uluslararası fuar çadırı olarak, küçük bir şantiye çadırı ya da büyük şantiye kampı olarak kullanılabilen sistemler, lojistik depo, kafeterya, restaurant, showroom, satış ofisi, spor tesisi, askeri hangar, mobil hastane, kiosk ve benzeri her türlü ihtiyacınızı karşılayacak sistemlere ister satın alarak isterseniz kiralayarak sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek çözümlerimiz işinizi daha verimli ve karlı olarak sürdürmenize ve büyültmenize yardımcı olur.

Antrenman amaçlı spor salonları, semt spor salonları, okul spor salonları, çim halı sahalar, tenis ya da badmington kortları, kapalı yüzme havuzları ve benzeri tesisler için sağladığımız yapılar hem yenilikçi hem de ekonomik çözümlerdir. Ayrıca ihtiyacınız olan spor tesisi bir bütün olarak tasarlanarak anahtar teslim olarak kullanımınıza sunulabilir.

Spor tesislerimiz kalıcı olarak kurularak uzun yıllar hizmet verebileceği gibi, müsabaka, turnuva ve büyük organizasyonlar için geçici olarak dahi kurulabilirler. Esnek yapı sistemlerinin taşınabilir özellikleri sayesinde spor tesisleri bir yerden diğerine taşınabilir ya da farklı yerlerde bulunan spor yapıları büyük organizasyonlar için tek bir yerde toplanarak aynı anda birden fazla müsabakanın yapılabileceği bir spor kompleksine dönüştürülebilirler.

Ürünlerimiz modüler olarak hazır oldukları için işiniz ile büyüyebilir, değişen ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlanabilir ve istediğiniz yere kolaylıkla taşınabilirler.

Hazır tasarımlar oldukları için maliyetleri düşüktür.

Aradığınız ürünün stoklarımızda hazır ise çok kısa bir süre içerisinde mekan ihtiyacınız giderilebilir.

Uzman ekibimiz ile sistemler hızlı bir şekilde monte edilir.

Sistem cıvatalı bağlantılar ile detaylandırıldığından tekrar sökülüp takılabilir, istendiğinde başka bir yere taşınabilir.

Her boyutta sistemin analizleri güncel şartnamelere göre yapılmıştır.

Sistemlerimiz, çelik ya da alüminyum taşıyıcılı karkas sistem üzeri membran çatı örtüsü ile oluşturulmaktadır. Çelik sistemler astar üzeri boya olup korozyona karşı korumalıdır. Çelik profiller en az ST37 kalite çelik ile üretilmekte, en az 5.6 kalite cıvatalar ile bağlantı yapılmaktadır. Sistemlerimizde isteğinize göre boya yerine galvaniz uygulaması da yapılmaktadır.

Membran örtü malzemesi alev yürütmez özelliktedir. Bu özellik, elektrik arkı ya da maytap gibi kıvılcımlarda sistemin yanmasını önlemektedir. Bu nedenle özellikle kalabalık organizasyonlar için kullanıldığında can güvenliği sağlamaktadır.