TR | ENG | DE | FR| ESP

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Tasarımda karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmek için doğadan esinlenmek yeni bir yaklaşım değildir. Dünyadaki büyük ve etkileyici yapılara baktığınızda, karada ve okyanuslardaki doğanın mühendisliğinden esinlenildiğini görebilirsiniz.


 

 

 

 

 

STRADOME; her türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz bir yapıdır. Mimari ve estetik görüntüsünün yanında fonksiyonel özellikleri etkinliklerinize değer katarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

 

STRADOME; sadece estetik değil aynı zamanda akıllı bir yapıdır. Geodesic matematiğin akıl ve zeka dolu fonksiyonları ile özellikle teknolojik ürünlerin tanıtımı için çok uygundur. Yapılarımız 20m2 den 300m2 ye kadar zemin alanına sahiptir..İhtiyacınıza gore en uygun yapıyı seçebilirsiniz.

 

STRADOME; Modüler elektrostatik toz boyalı çelik konstrüksiyon ve üzerinde taşıdığı PVC membran örtüsünden oluşmaktadır. Yükseltilmiş döşeme, havalandırma bacası, kapı, iklimledirme gibi opsiyonel seçenekleri de mevcuttur. Yapı ve aksesuarları bir bütün olarak tasarlanmıştır. STRADOME için kiralama ve satın alma seçenekleri bulunmaktadır.

 

STRADOME; kültürel, tanıtım ve reklam amaçlı etkinlikler için mükemmel bir çözümdür.