TR | ENG | DE | FR| ESP

FARKIMIZ

Şirketimiz 2004 yılında, tekstil mimarisi alanında yurt dışında doktora yapmış halen akademik faaliyetlerine de devam eden, konusunda uzmanlar tarafından kurulmuştur. Günümüze gelene kadar Tekstil mimarisinin kaydettiği teknolojik gelişmeleri yaptığı projelerde aynen uygulamıştır. Teorik bilgisini, kendi bünyesinde yetiştirdiği teknik ekibi, kullandığı bilgisayar programı ve Türkiye'de benzeri bulunmayan makine parkı ile pekiştirerek her biri ayrı bir saygınlığa sahip projelerde kendisini kanıtlamıştır.

FabricArt, tekstil mimarisinde proje tasarım, analiz, imalat ve montaj hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık hizmetlerini de sürdürmektedir. Ayrıca, hem üniversite bazında verdiği derslerle hem de her yıl mimarlar odasının düzenlediği çok sayıda seminerlerle mimar ve mimar adaylarını modern mimarinin en güzel örneklerini veren tekstil mimarisi konusunda aydınlatmaktadır.

Firmamızın kapalı olarak 600 m2 membran ve 700 m2 çelik imalathanesi vardır. Ayrıca firmamızın 300 m2 ofis alanı, 1000 m2 açık depolama alanı vardır. Böylece entegre tesisimizde, titizlikle hazırlanan projeleriniz teknik ekibimizin kontrolü altında üretilmektedir.

FabricArt 8-10 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul' da yapılacak olan, asma germe sistemlerin, ETFE yapıların tartışılacağı teorik ve pratik bilgilerin paylaşılacağı, TENSINET ve MIMAR SINAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ' nin düzenlediği"[RE]THINKING LIGHTWEIGTH STRUCTURES" adlı sempozyumun ORGANİZASYONunda görev almaktadır ve ANA SPONSORudur.