TR | ENG | DE | FR| ESP

MODÜLER SİSTEMLER

Kemerli - Tip 1

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Kemerli - Tip 2

Radyal - Tip 1

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Radyal - Tip 2

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Radyal - Tip 3

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Ters Şemsiye

Açıklama Yazısı Gelcektir.

Modüler sistemler; müşterilerimize ekonomik çözümler sunmak amacıyla standart boyutlarda, projeleri hazırlanmış, kısa sürede üretilebilen sistemlerdir. Müşterilerimiz istedikleri tip ve boyutlardaki sistemi seçtiklerinde derhal imalata geçilebilmektedir.

Sistemlerin kullanımı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Bu sistemler özel günler için hazırlanan organizasyonlarda FabricArt farkını ve kalitesini sizlere sunacaktır. Bu sistemler yazın güneşin direkt etkisini önlediği gibi UV ışınlarının zararlı etkilerinden de korur. Baharda ise yağmurdan korunma amaçlı bahçe mobilyası olarak kullanılabilirler. Ayrıca, bu sistemlerin şirketlerinizin sigara içme ünitesi olarak da şirket bahçesine monte edilebilme imkanı vardır.

Genel olarak beyaz renkte tercih edilen sistemlerin değişik renk seçenekleri stoklar doğrultusunda üretilebilir. Cephesine ya da çatıya, sistemin boyutları doğrultusunda, şirketinizin logosu ya da dilediğiniz yazı/görsel basılabilir.

Sistemlerimiz cıvata ile monte edilen sistemlerdir. Sistemlerin sökülüp takılması uzman ekip tarafından yapılır. Sezonluk olarak kullanılması düşünülen sistemlerde zemin üzerinde sadece ankraj elemanları bırakılır.

Kullanılan çelik paslanmaya karşı sıcak daldırma galvaniz ile kaplanır. İsteğe göre dilediğiniz renkte epoksi boya ya da elektrostatik fırın boya ile boyanır. Kullanılan kablolar ve gerdirme aksesuarları elektro-galvaniz ile kaplanır.

Yurt dışından getirilen membran malzeme polyester dokuma üzerinde PVC kaplı, su geçirmez, küflenmeye ve mantar oluşmasına dirençli, UV ışınlarına dayanıklı, alev yürütmez, bakımı ve temizlenmesi kolay PVDF tabaka kaplıdır.

Sistemler 100 km/saat rüzgar hızına dayanabilirler. Daha şiddetli rüzgar hızına karşı dayanım istendiğinde bu belirtilmelidir.

Sistemler hızlı bir şekilde sökülüp takılabilir. Bu işlemler çevreye uzun süreli rahatsızlık vermez.